سایبان استاندارد

سایبان استاندارد یا سایبان کلاسیک، مدل پایه سایبان های بازویی گروه برزن می باشد، این نوع سایبان پرطرفدارترین و پرفروش ترین مدل سایبان بازویی می باشد که هم بصورت سایبان برقی و هم بصورت سایبان دستی تولید می شود.

سایبان کلاسیک مغازه

سایبان کلاسیک یا سایبان استاندارد دارای یک محور متحرک که پارچه دور آن رول می شود و یک محور ثابت که بازوها بر روی آن سوار می شوند تشکیل شده است. بدلیل سادگی مکانیزم، این مدل هزینه کمتری نسبت به سایبان فول کاست و سایبان نیم کاست دارد و از طرفی وزن کمتری را به سازه وارد می کند. این سایبان بازویی امکان تولید تا عرض 6 متر و در بازشو 2، 2.5 و 3 متر را دارد. سایبان بازویی مدل کلاسیک دارای یک آویز 25 سانتی متری می باشد که هم بصورت دالبر و هم ساده قابل سفارش می‌باشد.

انواع آویز سایبان

گروه سایبان برزن با تکیه به تجربه و توانایی مهندسین و تکنسین های خود و با نگاه به تکنولوژی جهانی، سایبان کلاسیک خود را به روش ریخته گری دایکاست و اکستروژن تولید نموده وهمچنین به جای روش های سنتی واستفاده از سیم بکسل، از زنجیر در مفاصل سایبان بهره برده است تا استحکام سایبان را در برابر باد به بالاترین حد برساند.

از این نوع سایبان می توان به عنوان سایبان مغازه یا آفتابگیر مغازه ، سایبان تراس یا پاسیو ، سایبان استخر و غیره استفاده نمود.

سایبان بازویی مغازه

جهت مشاوره به منظور تهیه سایبان استاندارد هم اکنون با ما تماس بگیرید تا شما را در انتخاب بهترین گزینه راهنمایی نماییم.

تلفن تماس:

09126625590

 

 021-22636120

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :