سقف برقی

سقف برقی

بهره بردن از هوای آزاد و نور طبیعی یکی از دغدغه های امروز زندگی شهری است این موضوع توجه مهندسان و اشخاص با سلیقه را در استفاده از فضاهای بیرونی و گریز از فضاهای بسته  در معماری جدید سوق داده است.از اینرو ایجاد نیاز به آفتابگیرهای نوین به منظور حفاظت از اشعه UV و تابش مستقیم آفتاب در کنار لذت تنفس هوای آزاد هرچه بیشتردر این سبک معماری  احساس می شود.

سقف برقی

گروه برزن با نگاه به مفهوم زیبایی شناسی در معماری و دقت در جزئیات، محصولاتی ایده آل برای پوشش متحرک فضاهای بیرونی تولید و عرضه کرده است. همچنین اتوماتیک و برقی بودن سایبان ها و سقف های گروه برزن آسایش و رفاه را با فشردن یک دکمه به ارمغان آورده و استفاده از فضاهای بیرونی را بیشتر کرده است.

سقف‌های جمع شونده برزن دارای ریل های در طرفین هستند که باتوجه به نیاز محل می توانند، دارای پایه درقسمت فوقانی و یا بوسیله کابل های کشنده از بالا مهارشوند.

 سقف برقی با کابل 

سقف برقی با پایه

 

سقف برقی بوسیله پارچه pvc  که بعد از جمع شدن بر روی همدیگر اصطلاحا پلیسه می خورند پوشیده شده است.به منظور زیبایی و همچنین تأمین نور محیط در شب زیر سقف متحرک برزن چراغ های LED تعبیه شده است . تمامی قسمت های بیرونی سقف اتوماتیک بوسیله رنگ الکترواستاتیک پوشش داده شده تا هم از زنگ زدگی جلوگیری شود و هم زیبایی سازه را تامین نماید.

سقف جمع شونده برزن به موتورهای سامفی فرانسه  که تضمین کننده بالاترین سطح رضایت مندی برای مشتریان عزیز خواهد بود مجهز گردیده اند. 

جهت مشاوره به منظور تهیه سقف برقی هم اکنون با ما تماس بگیرید تا شما را در انتخاب بهترین گزینه راهنمایی نماییم.

تلفن تماس:

09126625590

 021-22636120

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :